Ekonomi

TESK Başkanı Palandöken’den 1 Mayıs Mesajı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Birbirimizin hakkını korumak, maddi ve manevi zulmetmek için birbirimize saygı, sevgi ve dayanışma içinde kalmalıyız. tırnaklarımızla sermayemizdir.Bu vesileyle başta emekçi esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere alın teri sermayesi olan halkın yanında yer almalıyız.Tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

TESK Genel Lideri Bendevi Palandöken, bugün 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bir tebrik mesajı yayınladı. Palandöken’in açıklaması şöyle:

“Güçlü ekonominin temeli her zaman emek ve alın teridir. Kutsal bir olgu olan emek, personel ve patron dayanışmasıyla birleşince gerçek değerine ulaşır. Emekçiler gibi ekonomiye ve kalkınmaya katkı sağlayan her insan, işçi, patron, esnaf, sanatkar, müteşebbis, KOBİ’ler, birbirimizin hakkını korumak, birbirimize maddi ve manevi zulmetmemek, sermayemizi tırnaklarımızla büyütmek için dayanışma içinde durmalıyız. , alın teri sermayesi yapan başta işçi, esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Dayanışma Günü’nü kutlamalıyız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu