Haber

Fenerbahçe’nin yeni transferi Samet Akaydın: “Yurt dışından teklifler aldım, Fenerbahçe’yi tercih ettim”

– Fenerbahçe’nin yeni transferi Samet Akaydın: “Yurt dışından teklifler aldım, Fenerbahçe’yi tercih ettim”

İSTANBUL – Adana Demirspor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan 28 yaşındaki futbolcu Samet Akaydın, “Yurt dışından teklifler geldi, tereddüt etmeden Fenerbahçe’yi seçtim” dedi.

Fenerbahçe’nin Adana Demirspor’dan yeni transferi Samet Akaydın, sarı-lacivertlilerle Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirdiği ilk antrenmanın ardından basına açıklamalarda bulundu. Yurt dışından ve farklı kulüplerden teklifler aldığını belirten Akaydın kendi kendine şunları söyledi; “Hangi kulübe gitmek istiyorsun?” sorusu üzerine çekinmeden formda Fenerbahçe dediğini belirtti.

“Mutluyum, Fenerbahçe her futbolcunun hayalidir”

Samet Akaydın, Fenerbahçe’ye transfer olduktan sonra hissettikleri hakkında, “Fenerbahçe gibi büyük bir camianın parçası olduğum için çok mutluyum. Çok heyecanlıyım ama Fenerbahçe’de futbol oynamak her futbolcunun hayalidir. Büyük bir camiaya gelmenin ne kadar zor olduğunun farkındayım, iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

“Asla kötü dövüşmem”

Hızlı formda ivme kazandığını dile getiren başarılı stoper, “İnatçı bir yapıya sahibim, asla pes etmem. Sahaya çıktığımda mücadeleden asla vazgeçmeyen, formanın hakkını veren bir yapım var. Burada da her zaman başarılı olacağıma inanıyorum. Kötü.” “Oynayabiliriz ama asla kötü mücadele etmem, hayat felsefem bu. Çubuklu’ya layık olmaya çalışacağım.”

“Yurt dışından teklifler aldım, Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum dedim”

Yurt dışından teklifler aldığını sözlerine ekleyen Akaydın, “Yurt dışından bile çok teklif geldi. Kulübümüzle görüşüyordum, bana ‘Nereye gitmek istersin?’ “Direkt olarak ‘Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum’ dedim.

haber-iskenderun.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu